نرم افزار هلو چیست
نرم افزار هلو چیست

نرم افزار هلو چیست ، نرم افزاری است که با ساده ترین شکل، جهت انجام امور حسابداری به صورت حرفه ای و تخصصی طراحی شده است. کاربرد نرم افزار هلو در همه مشاغل و همه کسب و کارها مطرح می شود.

کاربران زیادی با توجه به نیاز به انجام امور حسابداری، از نرم افزار هلو استفاده می کنند.


افزونه های نرم افزار هلو


افزونه های نرم افزار هلو شامل بخش هایی است که در نرم افزار هلو لحاظ شده و نرم افزار را در سطوح بالاتر پشتیبانی می کند. از جمله افزونه های نرم افزار هلو، می توان به قابلیت افزودن امکانات جدید به عنوان کیت، امکان اتصال به pos بانک، ارائه خدمات پشتیبانی با اینترنت، قابلیت ارتقاء به نسخه های بالاتر، به روز رسانی در قالب ارائه نسخه های جدید، قابلیت اتصال به pos فروشگاهی و موارد دیگر اشاره نمود.


انواع نرم افزار های هلو


نرم افزار هلو با توجه به کارکرد و نوع مشاغلی که مورد استفاده قرار می گیرد، دارای انواع مختلفی می باشد. از انواع دسته ها و گروه های نرم افزارهای هلو، می توان به نرم افزارهای هلو تولیدی، هلو فروشگاهی، هلو شرکتی، هلو تحت شبکه، هلو جامع و صنعتی اشاره نمود. سطوح مختلف نرم افزارهای هلو شامل ساده، متوسط و یپشرفته می باشد. در حال حاضر نرم افزار هلو امکان و قابلیت انجام امور حسابداری را برای کاربران فراهم نموده است.


نتیجه گیری:


نرم افزار هلو دارای انواع مختلفی می باشد که در سطوح مختلف ساده، متوسط و پیشرفته مطرح می گردد. نرم افزار هلو جهت انجام فعالیت های حسابداری یکی از بهترین نرم افزارها به شمار می آید. در صورتی که قصد انجام فعالیت های مختلف حسابداری را دارید، می توانید از بخش های مختلف نرم افزار هلو بهره مند گردید. نرم افزار هلو در مشاغل و حرفه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.